Rozwiązania dla hoteli

Począwszy od sesji fotograficznej, przez wdrożenie silnika rezerwacyjnego, integracje z OTA, zbudowanie strony internetowej, aż po kreowanie wizerunku – robiliśmy to wszystko już nie jeden raz i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Nasze rozwiązania dla hoteli są solidnie przetestowane w praktyce.

Rozwiązania dla hoteli

Począwszy od sesji fotograficznej, przez wdrożenie silnika rezerwacyjnego, integracje z OTA, zbudowanie strony internetowej, aż po kreowanie wizerunku – robiliśmy to wszystko już nie jeden raz i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Wszystko w jednym miejscu

Prowadzenie obiektu noclegowego to zadanie o bardzo szerokim spektrum działań. W końcu trzeba zadbać o atrakcyjne zdjęcia, system rezerwacyjny, proces sprzątania, kontakt z Gośćmi, ofertę w różnych miejscach w sieci, w tym na swojej własnej stronie, a do tego pozostaje jeszcze kwestia budowania odpowiedniego wizerunku. Przy takim natłoku zadań kluczowe staje się odpowiednie zarządzanie oraz optymalizacja wszystkich procesów. Zrządzenie losu sprawiło, że często współpracowaliśmy z hotelami, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy specjalną komórkę zajmującą się obsługą tego typu obiektów.

Nasze rozwiązania

Obsłużyły ponad

0 +

rezerwacji w ciągu roku

zostały z sukcesem wdrożone w

0

Obiektach noclegowych o różnej charakterystyce

Zadbały o wizerunek

0

apartamentów oraz pokoi

W jaki sposób działamy?

Warstwa wewnętrzna

Bezpłatna analiza wstępna

Przeanalizujemy aktualną atrakcyjność Twojego obiektu by, zaproponować dedykowane rozwiązania poprawiające widoczność w sieci, wraz z prognozowanym rezultatem. Wszystko będzie uszyte na miarę.

Optymalizacja Booking.com

Dzięki zebranemu doświadczeniu wiemy co działa na portalu Booking.com, a co niekoniecznie. Zaproponujemy i wdrożymy usprawnienia poprawiające Twoją pozycję w wynikach na największym serwisie rezerwacyjnym Europy.

Silnik rezerwacyjny

Poznaliśmy różne silniki, nim znaleźliśmy ten idealny. Zainstalujemy oraz skonfigurujemy najlepsze rozwiązanie, które zapewnia mnóstwo możliwości i jednocześnie jest bardzo czytelne. Jesteśmy praktykami, wiemy co naprawdę działa.

Channel manager

Zainstalujemy narzędzie, które komunikuje między sobą różne źródła rezerwacji, dbając o to, by nie doprowadzić do overbookingów. Zarządzaj cenami oraz rezerwacjami w Booking.com, Expedii, Airbnb czy bezpośrednimi w jednym miejscu.

Strona internetowa

Wielu Gości korzystających z portali rezerwacyjnych szuka mimo wszystko rezerwacji bezpośredniej. Dzięki unikaniu prowizji takie rezerwacje są tańsze. Dlatego właśnie zbudujemy dla Ciebie stronę internetową.

Szkolenie z obsługi

Wchodząc na wyższy poziom zarządzania obiektem, ilość wiedzy do przyswojenia jest całkiem spora. Dlatego oferujemy szkolenia dla Twoich pracowników, w szczególności recepcji oraz osób odpowiedzialnych za ofertę.

Warstwa zewnętrzna

Kreowanie wizerunku

Najlepsze efekty wymagają działań u podstaw. Na nic piękne ozdoby, jeśli fundamenty się sypią. Dlatego razem z Tobą zastanowimy się czym Twój obiekt jest dziś, a czym może być jutro i zajmiemy się jego wizerunkiem od podstaw, aż po detal.

Zdjęcia oraz filmy

Można napisać najwspanialszą ofertę na świecie, ale jeśli nie będzie miała dobrego zdjęcia, to nikt się przy niej nie zatrzyma. Na szczęście zdjęcia to nasza specjalność. Wiemy jak zaprezentować Twój obiekt w najlepszym świetle.

Social media i reklama

Świat jest obecnie zdominowany przez internet i social media. Goście znajdują profile obiektów na FB czy IG, zadają pytania, proszą o oferty, a przede wszystkim spędzają tam mnóstwo czasu. Twój obiekt też powinien tam być.

Ile to wszystko kosztuje?

W ramach pozostałych usług, które oferujemy na stronie internetowej, możesz zauważyć, że zawsze podajemy przynajmniej przybliżoną cenę. Nie chcemy niepotrzebnie marnować niczyjego czasu – taka nasza filozofia. Jednak obsługa obiektów noclegowych jest tematem bardzo indywidualnym. Choć oferujemy pełen zakres usług dzięki którym Twój obiekt otrzyma zupełnie nowe życie, wiemy, że nie wszystko musi być aktualnie potrzebne. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wdrożyć tylko część funkcjonalności. Wszystko zależy od Ciebie.

Dlatego właśnie nie jesteśmy w stanie podać nawet przybliżonej wyceny bez informacji od Ciebie. Rodzaj obiektu, ilość miejsc noclegowych, ich charakter, liczba lokalizacji, sposób meldowania – to wszystko ma ogromne znaczenie. Skontaktuj się z nami, a najlepiej wypełnij poniższy formularz, aby dowiedzieć się więcej.

Daj nam znać czego dokładnie potrzebujesz


    Lub skotaktuj się tradycyjnie: