Szary salon nie musi być nudny

Apartament na Chorzowskiej

Szary kolor jest idealnym tłem niemal do wszystkiego. To świetna baza, dzięki której wystarczy zmiana dekoracji, aby wnętrze zyskało zupełnie nowy charakter. Jednak szarość potrafi być jednocześnie sporym wyzwaniem podczas realizacji sesji zdjęciowej.

Projekt wnętrza:

Zdjęcia:

Szary salon nie musi być nudny - fotografia wnętrz katowice warszawa kraków gdańsk wrocław łódź

Po prostu szary

W sklepie to wydaje się dosyć proste. Po prostu kupujesz szarą farbę, dekorację, meble i tworzysz doskonałą bazę do dalszych eksperymentów. Oczywiście odpowiednie wyważenie tych elementów jest kluczowe dla dobrego efektu, a to, co wydaje się szare w internetowym sklepie, niekoniecznie jest szare w świetle dnia. Dlatego podczas sesji zdjęciowej szczególną uwagę poświęcamy kolorom i dbamy o to, by szary po prostu był szary.

Odpowiednie oddanie kolorów to najtrudniejszy element w fotografii wnętrz.

Światło odbite

Zwykle się nad tym nie zastanawiamy, ale spróbuj zgadnąć jaki kolor ma światło? To zależy oczywiście od pory dnia, ale zasadniczo biały prawda? Jednak gdy światło wpada do wnętrza, odbija się od każdej napotkanej powierzchni. Zgadnij teraz jaki kolor ma światło odbite od niebieskiej ściany. Zgadza się, niebieski. Gołym okiem aż tak bardzo tego nie widać, ale na fotografii to zupełnie co innego.

Dzięki zaawansowanym technikom retuszu nie pozwalamy na przekłamanie kolorów.

Duże powierzchnie jednolitych kolorów są szczególnie wrażliwe na wszelkie przebarwienia i odbicia. Na szczęście to nasze zmartwienie, a nie Twoje. Wystarczy, że nam zaufasz.

Jeśli podoba Ci się ta realizacja

i interesuje Cię współpraca, skontaktuj się na:

Duże powierzchnie jednolitych kolorów są szczególnie wrażliwe na wszelkie przebarwienia i odbicia. Na szczęście to nasze zmartwienie, a nie Twoje. Wystarczy, że nam zaufasz.

Jeśli podoba Ci się ta realizacja i interesuje Cię współpraca,